Adventní deskohraní

První část prosince se ve Valašské Polance nesla v duchu adventu, přípravou a příchodu Vánoc a také deskových her.

V našem klubu první prosincový den proběhlo veřejné deskohraní, ve kterém si návštěvníci mohli a také zahráli mnoho her. Venku přituhovalo, tak nebyla jiná možnost než se pustit do Zimy mrtvých. Kde v plném počtu návštěvníci zdatně zdolali nástrahy života v kolonii s neustálým strachem z nemrtvých.
Zima mrtvých rozehraná hra

Dominion nesměl chybět, pokud hru neznáne doporučujeme přečíst si o ní naši recenzi zde. Zahrálo se mnoho kol, kde si hráči testovali mezi sebou um vybudovat nějvětší království.
Za zmíňku ještě stojí, že nyní v prosinci firma Albi vydává zcela nové rozšíření Dominion – Temné časy, které plánujeme na příští rok získat a rozšířit i tak ohromné možnosti této skvělé hry.
Adventní deskohraní Hraní hry dominion Adventní deskohraní  dominion Adventní deskohraní dominion Adventní deskohraní dominion Adventní deskohraní dominion

Dále jsme si zahráli Knížata z Katanu
Adventní deskohraní knížata z katanu Adventní deskohraní knížata z katanu

Mezi další hru patřil oblíbená a svižná hra Bang!, kde šerif ani odpadlík neměli sebemenší šanci a byli bandity rozstříleni na kousky 😉
Adventní deskohraní bang! Adventní deskohraní bang! Adventní deskohraní bang!
Adventní deskohraní bang!

Na řadu přišlo také velké střetnutí ve hře Magic the Gathering, ve které si také zahrál i vítěz minulého turnaje. Nyní již s vítěznou herní podložkou.
Adventní deskohraní turnaj magic - vítězná podložka Adventní deskohraní turnaj magic - turnaj

Nakonec Vás všechny chceme pozvat na poslední a slavnostní deskohraní v tomto roce spojené s oslavou působení Klubu stolních her ve Valašské Polance v roce 2017 více o této akci naleznete na našem fb profilu : fb.com/klubstolnichher nebo přímo událost na fb https://www.facebook.com/events/1332935750127791/
Vánoční večírek veřejné deskohraní klub stolních her

Příspěvek sekce Akce