Vánoční večírek s deskohraním

Na poslední týden roku 2016 připadl Vánoční večírek s deskohraním.
Na oslavu prvního roku působení klubu ve Valašské Polance jsme se to rozhodli pojat ve slavnostním duchu.
Pro naše hosty zde bylo nachystáno velké pohoštění.
Nechyběly ani známe hry, které byly již od začátku nachystány na stolech, aby hraní bylo co nejzáživnější a návštěvníci se nemuseli zdržovat vybalováním a chystáním her.

Vánoční večírek s deskohraním - občerstvení Vánoční večírek s deskohraním - občerstvení Vánoční večírek s deskohraním

Až na vyjímky se celé hraní odehrávalo v duchu Albi her, kde největším lákadlem byl působivě rozložený Andor.
Vánoční večírek s deskohraním - Andor Vánoční večírek s deskohraním - Andor

Nesměla chybět ani námi často hrávaná hra Tipni si !

Vánoční večírek s deskohraním - Tipni si

Zajisté došlo také na hraní Dominionu .

Vánoční večírek s deskohraním - Dominion Vánoční večírek s deskohraním - Dominion Vánoční večírek s deskohraním - Dominion

Hráči si také mohli mezi sebou zastřílet ve hře Bang!
Vánoční večírek s deskohraním - Bang! Vánoční večírek s deskohraním - Bang!

Mezi další pecky patřily Osadníci z Katanu, Afrika, Knížata z Katanu

Vánoční večírek s deskohraním

A co by byla oslava bez dortu? Takže v pozdních večerních hodinách jsme otevřeli šampus a rozkrájeli dort.

Vánoční večírek s deskohraním - Přípitek  Vánoční večírek s deskohraním - Dort Vánoční večírek s deskohraním - Společné focení Vánoční večírek s deskohraním - Dort

Všem návštěvníkům děkujeme za vynikající atmosféru.

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde: